Hakkımızda

Gold Deluxe | İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

Pınar Mahallesi 1241 Sokak No:7/A Esenyurt / İSTANBUL

Faaliyetine, İstanbul Esenyurt’ta Gold Deluxe olarak başlayan firmamız; değişen vizyonu ile 2018yılında perakende mağazacılığına ilk adımı atmıştır. 2018 yılında ismini GOLD DELUXE olarak almıştır. Türkiye’nin bir çok il ve ilçelerinde olmak üzere bir çok üretim ve teslimat yapmış bulunmaktayız

2018 yılında GOLD DELUXE olarak bir çok dünya ülkelerine ihracat yapmış bulunmaktayız. Bugün müşterilerine en çok güven duyulan uluslararası ve yerli marka olmuştur. Koltuk Takımları, Mobilyalar, Mutfak Mobilyaları, Yemek Takımları ve Bahçe ve Balkon Mobilyaları, ana gruplarından oluşan 500’den fazla çeşit ürün gamı sunmaktadır.

Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimizin yanında; kredi kartına taksit imkanı sunduğu avantajlar, kaliteli hizmetimiz, kendimize özgü mağaza konseptimizle buluştu GOLD DELUXE olarak Türkiye’nin en büyük mobilya üretim fabrikası olarak yer almaktayız. Geçmişten aldığmız birikimlerimiz, müşteri memnuniyetimiz ve sağlam finansal yapımızla GOLD DELUXE olarak Türkiye’nin dört bir yanında faaliyete geçireceğimiz yeni mağazalarımızla büyümemizi sürdüreceğiz.