Öne Çıkan Kategoriler

Evinize Renk ve Şıklık Katın

Lüks oturma grubunun konforu ve stili tam evinize göre. Rahatlığın modernizmle birleştiği, isteğe göre kaplama metal ayak ve ceviz renk ahşap ayak alternatifleriyle de salonunuza ayrı hava katıyor. Şık tasarımıyla da evinizin vazgeçilmezi oluyor.

Farklı tarz kumaş̧ seçenekleri ile de göz dolduruyor. Kolay hareket ettirilebilen sırt bölümleri sayesinde, kendinize daha özel bir dinlenme alanı yaratabilirsiniz.

Oturumun en altında yer alan lüks yay teknolojisi sayesinde süngerlerin ömrünü uzatarak konforunuzu daha uzun yaşamanın keyfini çıkarın.

Otantik Ortamlar Yaratın

Maksimum konfor tarzında tasarlanan Yatak Odası Takımları trend uygulamalar ve zarif detaylarının yanı sıra fonksiyonel birçok uygulaması ile tüketicilerine rahat bir kullanım imkânı sunmaktadır.

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır.

Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

Güzel Aile Ortamları

Renklerin ferahlığıyla şık kulpların asaletini bir araya getiren Yemek Takımlarını farklı kumaş, ölçü ve detay alternatifleriyle eviniz tam size göre! Sıra dışı dokunuşlarla detaylandırılan açılır/sabit yemek masası ve ekstra depolama alanına sahip vitriniyle yemek odanızda her şey elinizin altında olacak. Özel tasarımları, yerden yüksek Ahşapve metal ayaklar ve daha nice detaylar süslüyor. Farklı ayna tasarımları sunan dekoratif konsol ve şifonyer aynalar,  alternatifli box modüller ve yaşam üniteleri ile metal ayaklı orta veya yan sehpalar, özel tasarım kitaplık ve bank seçenekleri de yatak odanıza bambaşka bir hava katacak